MENU

Futbol Sala - Primera Fase

 

 CALENDARIS I CLASSIFICACIONS FUTBOL SALA FEMENÍ (COMPETICIÓ DEL CEEB)


TROBADES MINI FUTBOL SALA

 

TROBADA 1 16 DESEMBRE 2017 - INSTAL·LACIONS GOL A GOL INFORMACIÓ CALENDARI
TROBADA 2 3 MARÇ 2018 - INSTAL·LACIONS GOL A GOL INFORMACIÓ CALENDARI
TROBADA 3 7 ABRIL 2018 - PM GORNAL INFORMACIÓ CALENDARI
TROBADA 4 26 MAIG 2018 - PM CENTRE INFORMACIÓ CALENDARI

PRE-BENJAMÍ

 

PRE-BENJAMÍ PRIMERA FASE GRUP A CALENDARI SENSE CLASSIFICACIONS
PRE-BENJAMÍ PRIMERA FASE GRUP B CALENDARI SENSE CLASSIFICACIONS
PRE-BENJAMÍ PRIMERA FASE GRUP C CALENDARI SENSE CLASSIFICACIONS

BENJAMÍ

 

BENJAMÍ PRIMERA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ
BENJAMÍ PRIMERA FASE GRUP B CALENDARI CLASSIFICACIÓ
BENJAMÍ PRIMERA FASE GRUP C CALENDARI CLASSIFICACIÓ
BENJAMÍ PRIMERA FASE GRUP D CALENDARI CLASSIFICACIÓ
BENJAMÍ PRIMERA FASE GRUP E CALENDARI CLASSIFICACIÓ

 ALEVÍ

 

ALEVÍ PRIMERA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ
ALEVÍ PRIMERA FASE GRUP B CALENDARI CLASSIFICACIÓ
ALEVÍ PRIMERA FASE GRUP C CALENDARI CLASSIFICACIÓ
ALEVÍ PRIMERA FASE GRUP D CALENDARI CLASSIFICACIÓ

INFANTIL

 

INFANTIL PRIMERA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ
INFANTIL PRIMERA FASE GRUP B CALENDARI CLASSIFICACIÓ
INFANTIL PRIMERA FASE GRUP C CALENDARI CLASSIFICACIÓ

CADET

 

CADET PRIMERA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ

JUVENIL

 

JUVENIL PRIMERA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ

JÚNIOR/JOVES

 

JÚNIOR/JOVES PRIMERA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ
 

Futbol Sala - Segona Fase

 

 CALENDARIS I CLASSIFICACIONS FUTBOL SALA FEMENÍ (COMPETICIÓ DEL CEEB)


TROBADES MINI FUTBOL SALA

 

TROBADA 1 16 DESEMBRE 2017 - INSTAL·LACIONS GOL A GOL INFORMACIÓ CALENDARI
TROBADA 2 3 MARÇ 2018 - INSTAL·LACIONS GOL A GOL INFORMACIÓ CALENDARI
TROBADA 3 7 ABRIL 2018 - PM GORNAL INFORMACIÓ CALENDARI
TROBADA 4 26 MAIG 2018 - PM CENTRE INFORMACIÓ CALENDARI

PRE-BENJAMÍ

 

PRE-BENJAMÍ SEGONA FASE GRUP A CALENDARI SENSE CLASSIFICACIONS  
PRE-BENJAMÍ SEGONA FASE GRUP B CALENDARI SENSE CLASSIFICACIONS CLASSIFICACIÓ EN VALORS
PRE-BENJAMÍ SEGONA FASE GRUP C CALENDARI SENSE CLASSIFICACIONS  

BENJAMÍ

 

BENJAMÍ SEGONA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ  
BENJAMÍ SEGONA FASE GRUP B CALENDARI CLASSIFICACIÓ  
BENJAMÍ SEGONA FASE GRUP C CALENDARI CLASSIFICACIÓ CLASSIFICACIÓ EN VALORS
BENJAMÍ SEGONA FASE GRUP D CALENDARI CLASSIFICACIÓ  

 ALEVÍ

 

ALEVÍ SEGONA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ  
ALEVÍ SEGONA FASE GRUP B CALENDARI CLASSIFICACIÓ CLASSIFICACIÓ EN VALORS
ALEVÍ SEGONA FASE GRUP C CALENDARI CLASSIFICACIÓ  

INFANTIL

 

INFANTIL SEGONA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ  
INFANTIL SEGONA FASE GRUP B CALENDARI CLASSIFICACIÓ CLASSIFICACIÓ EN VALORS
INFANTIL SEGONA FASE GRUP C CALENDARI CLASSIFICACIÓ  

CADET

 

CADET SEGONA FASE GRUP A (TORNADA) CALENDARI CLASSIFICACIÓ CLASSIFICACIÓ EN VALORS

JUVENIL

 

JUVENIL SEGONA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ CLASSIFICACIÓ EN VALORS

JÚNIOR/JOVES

 

JÚNIOR/JOVES SEGONA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ  
JÚNIOR/JOVES SEGONA FASE GRUP A CALENDARI CLASSIFICACIÓ CLASSIFICACIÓ EN VALORS

 

 

Jornada 1 - 12 Maig 2018
                 
CE JOVENTUT L'H "A" 4 1 AEE TORRAS I BAGES
AMPA MENÉNDEZ PIDAL (FdC) 9 2 AEE MARGARIDA XIRGU "B"

 

CLASSIFICACIÓ OFICIAL (SENSE FDC)

POS EQUIP PJ PG PE PP GF GC DIF PTS
1 CE JOVENTUT L'H "A" 1 1 0 0 4 1 3 3
2 AEE TORRAS I BAGES 1 0 0 1 1 4 -3 0
3 AEE MARGARIDA XIRGU "B" 0 0 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ AMB EQUIPS FDC

POS EQUIP PJ PG PE PP GF GC DIF PTS      
1 AMPA MENÉNDEZ PIDAL (FdC) 1 1 0 0 9 2 7 3      
2 CE JOVENTUT L'H "A" 1 1 0 0 4 1 3 3      
3 AEE TORRAS I BAGES 1 0 0 1 1 4 -3 0      
4 AEE MARGARIDA XIRGU "B" 1 0 0 1 2 9 -7 0      
                         
                         
  Jornada 1 - 12 Maig 2018   CAMP HORA
                         
  CE JOVENTUT L'H "A" 4 1 AEE TORRAS I BAGES   PM LES PLANES - LAT (9 mai.) 19:00
  AMPA MENÉNDEZ PIDAL (FdC) 9 2 AEE MARGARIDA XIRGU "B"   ESC. MENÉNDEZ PIDAL (V) 20:00
                         
  Jornada 2 - 26 Maig 2018   CAMP HORA
                         
  AEE TORRAS I BAGES     AEE MARGARIDA XIRGU "B"   INST. TORRAS I BAGES 10:00
  CE JOVENTUT L'H "A"     AMPA MENÉNDEZ PIDAL (FdC)   PM LES PLANES - LAT (V) 18:45
                         
  Jornada 3 - 2 Juny 2018   CAMP HORA
                         
  AEE MARGARIDA XIRGU "B"     CE JOVENTUT L'H "A"   DIADA DE L'ESPORT ESCOLAR ***
  AMPA MENÉNDEZ PIDAL (FdC)     AEE TORRAS I BAGES   DIADA DE L'ESPORT ESCOLAR ***

 

 

Jornada 1 - 12 Maig 2018
                 
AEE BISBE BERENGUER "B" 7 2 AEE PEDRAFORCA
AE KAMPI KI PUGUI 4 7 CE JOVENTUT L'H "B"

 

 

POS EQUIP PJ PG PE PP GF GC DIF PTS      
1 AEE BISBE BERENGUER "B" 1 1 0 0 7 2 5 3      
2 CE JOVENTUT L'H "B" 1 1 0 0 7 4 3 3      
3 AE KAMPI KI PUGUI 1 0 0 1 4 7 -3 0      
4 AEE PEDRAFORCA 1 0 0 1 2 7 -5 0      
                         
                         
  Jornada 1 - 12 Maig 2018   CAMP HORA
                         
  AEE BISBE BERENGUER "B" 7 2 AEE PEDRAFORCA   INST. BISBE BERENGUER (V) 19:00
  AE KAMPI KI PUGUI 4 7 CE JOVENTUT L'H "B"   ESC. MILAGROS CONSARNAU (V) 19:15
                         
  Jornada 2 - 26 Maig 2018   CAMP HORA
                         
  AEE PEDRAFORCA     CE JOVENTUT L'H "B"   PM LES PLANES - LAT  11:00
  AEE BISBE BERENGUER "B"     AE KAMPI KI PUGUI   INST. BISBE BERENGUER (V) 19:00
                         
  Jornada 3 - 2 Juny 2018   CAMP HORA
                         
  CE JOVENTUT L'H "B"     AEE BISBE BERENGUER "B"   DIADA DE L'ESPORT ESCOLAR ***
  AE KAMPI KI PUGUI     AEE PEDRAFORCA   DIADA DE L'ESPORT ESCOLAR ***