1a RONDA BENJAMÍ I INFANTIL/CADET | 4 NOVEMBRE 2017 | CEM LA MAR BELLA | RESULTATS |
1a RONDA PREBENJAMÍ I ALEVÍ | 26 NOVEMBRE 2017 | CEM LA MAR BELLA | RESULTATS |
2a RONDA BENJAMÍ I INFANTIL/CADET | 20 GENER 2018 | CEM LA MAR BELLA | RESULTATS |
2a RONDA PREBENJAMÍ I ALEVÍ | 24 FEBRER 2018 | CEM LA MAR BELLA | RESULTATS |
3a RONDA PREBENJAMÍ I ALEVÍ | 24 MARÇ 2018 | CEM LA MAR BELLA | RESULTATS |
3a RONDA BENJAMÍ I INFANTIL/CADET | 12 MAIG 2018 | CEM LA MAR BELLA | RESULTATS |
CATEGORIA BENJAMÍ
FINAL A 4 - 9 DE JUNY 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
SF | AESE "1" | 54 | 25 | CB SANT JOSEP OBRER BLAU | PM CENTRE | 9:00 | ||||||
SF | AESE "2" | 50 | 48 | CB SANT JOSEP OBRER BLANC | PM CENTRE | 10:15 | ||||||
F | AESE "1" | 68 | 44 | AESE "2" | PM CENTRE | 12:15 |
CATEGORIA ALEVÍ
FINAL A 4 - 9 DE JUNY 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
SF | CE JOAN XXIII "B" | 56 | 36 | AE BELLSPORT | PM CENTRE | 9:00 | ||||||
SF | CE JOAN XXIII "A" | 104 | 54 | AB GORNAL | PM CENTRE | 10:15 | ||||||
F | CE JOAN XXIII "B" | 50 | 40 | CE JOAN XXIII "A" | PM CENTRE | 12:15 |
CATEGORIA ALEVÍ
FINAL A 4 - 16 DE JUNY 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
SEMIFINAL | AMPA PAU SANS | 3 (45) | 0 (27) | CEV L'HOSPITALET "A" | CEM L'HOSPITALET NORD | 9:00 | ||||||
SEMIFINAL | AECS TECLA SALA "A" | 3 (45) | 0 (29) | AMPA BUSQUETS I PUNSET | CEM L'HOSPITALET NORD | 10:00 | ||||||
FINAL | AMPA PAU SANS | 0 (42) | 3 (50) | AECS TECLA SALA "A" | CEM L'HOSPITALET NORD | 11:30 |
CATEGORIA EDUCACIÓ SECUNDÀRIA MIXT
QUARTS DE FINAL - 9 DE JUNY 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
QUART DE FINAL | AEE BISBE BERENGUER "A" | 5 (75) | 0 (45) | AEE BISBE BERENGUER "B" | PM LES PLANES | 9:00 | ||||||
QUART DE FINAL | AEE INSTITUT BELLVITGE "B" | 4 (69) | 1 (54) | AEE INSTITUT BELLVITGE "A" | PM LES PLANES | 10:15 | ||||||
QUART DE FINAL | AEE MERCÈ RODOREDA "A" | 0 (56) | 5 (75) | CEV L'HOSPITALET "A" | PM LES PLANES | 11:30 | ||||||
QUART DE FINAL | AEE PEDRAFORCA "B" | 1 (50) | 4 (70) | AEE PEDRAFORCA "A" | PM LES PLANES | 12:45 |
FINAL A 4 - 16 DE JUNY 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
SEMIFINAL | AEE BISBE BERENGUER "A" | 5 (75) | 0 (48) | AEE PEDRAFORCA "A" | CEM L'HOSPITALET NORD | 9:00 | ||||||
SEMIFINAL | AEE INSTITUT BELLVITGE "B" | 3 (60) | 2 (70) | CEV L'HOSPITALET "A" | CEM L'HOSPITALET NORD | 10:15 | ||||||
FINAL | AEE BISBE BERENGUER "A" | 2 (66) | 3 (66) | AEE INSTITUT BELLVITGE "B" | CEM L'HOSPITALET NORD | 12:00 |